ur_2222 (ur_2222) wrote,
ur_2222
ur_2222

Ментов режут на дому...

Судя по кадрам (беременным, детям и нервным - не смотреть) - это действительно убийство и действительно мента :А значит любым госслужащим пригодятся советы :

1. Не впускать.
2. Стрелять.
3. Знаете.

Апдейт.

Дата : 18.04.2014
Время : 0.44 по Киеву.

"Правый Сектор" отрицает авторство события и видео. Вот так :

Чергова відеофальшивка проти «Правого сектора»

Сьогодні в соціальних мережах з’явилося шокуюче відео, на якому начебто представники «Правого сектора» жорстоко вбивають неназваного співробітника міліції – імовірно, в Донецьку або Харкові.

«Правий сектор» заявляє, що це відео є потворною провокацією з боку спецслужб Росії та їхніх агентів, що діють на території України. Наша політична сила неодноразово заявляла про те, що прояви тероризму є неприпустимими. Поява цього відео саме зараз грає на руку тільки Кремлю та авторитарному правителю Володимиру Путіну, чиє оточення перевершило Геббельса в інформаційній війні проти українських патріотів та патріотичних організацій.

За останній час «Правий сектор» зміг донести до громадян України, те, що наша політична сила кардинально відрізняється від того образу, який нам намагаються нав’язати кремлівські пропагандисти. Поява такого відео, яке, швидше за все, буде транслювати російське телебачення, - ще один крок брехливої, цинічної пропаганди Кремля, якого уже не раз було впіймано на відвертій брехні.

Фахівці «Правого сектора», проглянувши відео, визначили, що люди, наявні у кадрі, вдягнені у камуфляж, який мають тільки сепаратисти на Сході України. Крім того, члени «Правого сектора» не користуються мисливським камуфляжем, оскільки він придатний тільки для полювання, але ніяк не для бойових дій.

У зв’язку з цим «Правий сектор» просить Службу безпеки України негайно встановити авторів цього відео. Крім того, ми вимагаємо від Міністерства внутрішніх справ негайно знайти осіб, що фігурують в даному відеоролику, і призначити їм покарання у відповідності до законодавства України.


Отрицание вызывает сомнения, поскольку :

1. Ни слова про "Интерпол", или "Европол" или хотя бы МВД. Сразу прыгают в подведомственность СБУ. Что странно...
2. Сразу утверждения про спецслужбы РФ. Без следствия и суда. Что тоже с процесуальной точки зрения странно...
3. Почему-то разделены понятия авторства происшествия и авторство видеоролика, что не менее странно...
4. Камуфляж, мол, охотничий, и, мол, для боевых действий он не подходит, а поэтому резня не от ПС...

Я слегка разбираюсь в камуфляже. ПэСы носят флектарн, тропентарн, и вообще всё, что захотят, вот фото, кликабельны :
А это ПэСы сдают оружие МВД. Игрушечное. Глумясь.И никто не мешает фигурантам ролика одеть ненужный далее камуфляж хоть Зимбабве, чтобы потом его скинуть.
Таким образом камуфляж не аргумент. Любой может назваться ПэСом и одеть всё, что ему угодно.
В общем - отрицание факта участия в событиях ролика выглядят несколько странно...

Продолжение, ментов и вешают.
Subscribe

promo ur_2222 march 3, 2014 03:00 93
Buy for 50 tokens
Неизвестно, сколько нам тут на Украине осталось жить, так что потянуло на философию, вопросы жизни и смерти... Чуть раньше излагал про "комплекс патернализма", как стимул творить в Сети и вообще добро Отечеству... А сейчас о страшном и кровавом маньячестве. Когда маньяк реализует свои…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 111 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →